Realizacja FUTURE4ME!

Realizacja FUTURE4ME!2023/2024

EUROPEJSKI DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH

Australia – kraj i kontynent to temat tegorocznego Europejskiego Dnia Języków Obcych w SP27.

Uczniowie klasy 5b na zajęciach F4M! poznali torbacze żyjące w Australii z artykułu w National Geographic a następnie malowali australijska flagę. Zajęcia F4M! to jak zawsze nauka i zabawa dla wszystkich uczniów.

TRADYCJE BOŻEGO NARODZENIA W WIELKIEJ BRYTANI

Tradycje Bożego Narodzenia w Wielkiej Brytanii zostały przedstawione na zajęciach F4M.

Uczniowie klasy 5b wykonali kartki świąteczne z życzeniami w języku angielskim. Kartki można obejrzeć w sali 106.

Podczas zajęć Future4Me! uczniowie nauczyli się piosenki Jingle Bells, którą wspólnie zaśpiewali kilkakrotnie.

Merry Christmas !

ŚWIĘTO DZIĘKCZYNIENIA

Święto Dziękczynienia to ważny dzień  w USA i Kanadzie. Uczniowie klasy 5b podczas zajęć F4M! poznali historię tego święta  i pomalowali komiksy.

Happy Thanksgiving  Day !

ZAMKI POLSKIE I ANGIELSKIE

Klasa 5b poznała historie zamków polskich i angielskich na zajęciach F4M!

Uczniowie wykonali plakaty przedstawiające dowolny zamek i jego opis w języku angielskim.

Najciekawsze prace plastyczne ozdobiły salę języka angielskiego i można je zobaczyć w sali 106.