Kadra szkoły


DYREKTOR SZKOŁY
mgr Elżbieta Kaltenberg

WICEDYREKTOR SZKOŁY
mgr Ewa Adamczyk
mgr Anna Piech

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA:

KLASY I
mgr Katarzyna Hodana Ia
mgr Barbara Janeczek Ib

mgr Iwona Śliwerska Ic
mgr Joanna Walczak Id
mgr Agnieszka Krawczuk Ie

KLASY II
mgr Agnieszka Klupa IIa
mgr Marta Szafran IIb
mgr Anna Nowaczyk IIc
mgr Teresa Lalik IId
mgr Renata Pogorzelska IIe

KLASY III
mgr Joanna Karolus IIIa
mgr Anna Marcinkowska IIIb
mgr Joanna Sieńko IIIc
mgr Joanna Tobiasz IIId

NAUCZANIE PRZEDMIOTOWE:

RELIGIA
mgr Adam Berski
ksiądz mgr Janusz Korepta
ksiądz mgr Bartosz Zaborowski

JĘZYK POLSKI
mgr Dariusz Bukowski
mgr Joanna Grążko-Broda
mgr Kamila Kleszcz-Kosek
mgr Anna Makuła
mgr Katarzyna Olma-Czarnecka

mgr Joanna Waligóra
mgr Monika Szebesta

JĘZYK ANGIELSKI
mgr Elżbieta Chruścicka
mgr Katarzyna Pawłowska
mgr Magdalena Mazurek
mgr Joanna Siemczonek-Plis
mgr Marta Kustra

JĘZYK NIEMIECKI
mgr Sylwia Hormańska

MATEMATYKA
mgr Aleksandra Bojda
mgr Julia Iglar
mgr Agata Juda

mgr Ewa Kopacz
mgr Magdalena Mazgaj
mgr Anna Piech

mgr Elżbieta Żuchowicz
mgr Ewa Biegańska
mgr Andrzej Niezgodzki

HISTORIA
mgr Jolanta Adamczyk
mgr Anna Maria Myrek

WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE
mgr Anna Maria Myrek
mgr Sabrina Starowicz-Kukla

PRZYRODA
mgr Renata Cewe-Satora
mgr Katarzyna Madej

BIOLOGIA
mgr Renata Cewe-Satora
mgr Katarzyna Madej

GEOGRAFIA
mgr Małgorzata Bartczak
mgr Katarzyna Madej
mgr Sabrina Starowicz-Kukla

FIZYKA
mgr  Monika Pawlik-Niedźwiecka

CHEMIA
mgr Michał Kasza

MUZYKA
mgr Dorota Garścia

PLASTYKA
mgr Anna Śmiałowska-Płaneta

TECHNIKA
mgr inż. Zbigniew Hanusiak

INFORMATYKA
mgr Beata Piwowarczyk
mgr Kamil Kustra

WYCHOWANIE FIZYCZNE
mgr Elżbieta Kaltenberg
mgr Rafał Michalik
mgr Anna Suchan
mgr Maciej Śliski
mgr Sławomir Świder
mgr Kamil Kustra

DORADZTWO ZAWODOWE
mgr Sylwia Hormańska

WYCHOWANIE DO ŻYCIA W RODZINIE
mgr Ewa Bogdanowska-Spuła

SZACHY
mgr Ryszard Budkiewicz

ŚWIETLICA
górna „Wyspa Dzieci”  (dla klasy II B, II C, II D, klas III i IV):
mgr Magdalena Laryś
mgr Natalia Sala
mgr Lidia Tabor
mgr Dorota Zachwieja

dolna „Słoneczna Świetlica” (dla klas I oraz II A):
mgr Monika Grzegorzek
mgr Anna Kucharska
mgr Dorota Mączek
mgr Halyna Baichuk
mgr Hanna Zhytnikowa

BIBLIOTEKA
mgr Małgorzata Cymbor-Dziedzicka
mgr Lidia Tabor

POMOC PSYCHOLOGICZNO PEDAGOGICZNA
PEDAGOG SPECJALNYmgr Wojciech Łaszczewski
PEDAGOG SZKOLNYmgr Wioleta Korzeniowska
PSYCHOLOG SZKOLNY
mgr Agata Wronicz
LOGOPEDA SZKOLNYmgr Elżbieta Tylicka
LOGOPEDA SZKOLNYmgr Ewa Oczkowska

TERAPEUCI SZKOLNI
mgr Agnieszka Klupa
mgr Kamila Steliga

NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY
mgr Agnieszka Jankowicz
mgr Katarzyna Dawidziuk

REHABILITANT
mgr Dominika Lalik

DORADCA MIĘDZYKULTUROWY
Alina Kuzminska

SEKRETARIAT
Sekretarz – Jolanta Wodarcyzk
Sekretarka – Iwona Makula
Samodzielny referentAgata Stelmach

GŁÓWNA KSIĘGOWA
Zuzanna Waligóra
Samodzielny referent ds. płac
Maria Świerk

INSPEKTOR BHP
mgr Magdalena Lasoń

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

X