Polityka Plików Cookies

Pliki cookies

Niektóre elementy naszego serwisu mogą wykorzystywać cookies. Cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane do komputera, tabletu lub telefonu Użytkownika, zapisywane na nim, a przy kolejnej wizycie Użytkownika na stronie są odczytywane przez nasz system informatyczny. Cookies pozwalają na zidentyfikowanie Użytkownika na potrzeby wykonania określonej operacji w serwisie. Cookies są wykorzystywane przez praktycznie każdą stronę internetową, ponieważ ułatwiają Użytkownikom korzystanie z serwisu oraz pozwalają administratorowi na używanie przydatnych narzędzi, na przykład służących do celów statystycznych.

Przy pierwszej wizycie na stronie wyświelamy Użytkownikom informację dotyczącą wykorzystywania plików cookies i pytamy o zgodę na ich stosowanie. Ustawienia cookies Użytkownik może zmienić w swojej przeglądarce. Może całkowicie z nich zrezygnować, ale musi mieć świadomość, że może to utrudnić korzystanie nie tylko z naszej, ale i z wielu innych stron internetowych.

Nasza strona wykorzystuje cookies własne, służące do zapewnienia jej prawidłowego działania. Wykorzystujemy w szczególności takie pliki cookies:

1. Nazwa: PHPSESSID

Rodzaj: Sesyjne

Cel zapisania: Przechowuje identyfikator sesji. Jest niezbędny do przechowania informacji o fakcie obecności w serwisie.

2. Nazwa: cookieOK

Rodzaj: Stałe

Cel zapisania: Przechowuje informacje czy użytkownik zamknął komunikat informujący o wykorzystywaniu cookies. Przechowywane przez 365 dni.

3. Nazwa: popupShow

Rodzaj: Stałe

Cel zapisania: Przechowuje informacje kiedy użytkownik ostatni raz otworzył okienko popup na stronie głównej. Przechowywane przez 30 minut.

W celach marketingowych, statystycznych i analitycznych wykorzystujemy również cookies obce, należące do takich firm jak Google LLC i Facebook.

Zapewniamy możliwość korzystania z funkcji społecznościowych, takich jak udostępnianie treści w serwisach społecznościowych oraz subskrypcja profilu społecznościowego. Korzystanie z tych funkcji wiąże się z wykorzystywaniem plików cookies administratorów serwisów społecznościowych takich jak Facebook, Instagram, YouTube, Twitter, Google+, LinkedIN.

Możemy osadzać na stronie nagrania wideo z serwisu YouTube. Podczas odtwarzania przez Użytkownika takich nagrań wykorzystywane są pliki cookies firmy Google LLC dotyczące usługi YouTube.

Cele i zasady korzystania z cookies obcych określają polityki prywatności podmiotów, od których te cookies pochodzą.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

X