Świetlica

Świetlica działa przy Szkole Podstawowej nr 27 w Krakowie od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:30 do 17:00.

Świetlica prowadzona przez Szkołę Podstawową nr 27 jest placówką przeznaczoną w szczególności uczniów:
– rodziców (opiekunów) pracujących,z rodzin niepełnych (rodzic/opiekun pracuje),
– dojeżdżających autobusem szkolnym, bez względu na to czy rodzice pracują.
Jeżeli dziecko nie spełnia wyżej wymienionych warunków, rodzice (opiekunowie) w szczególnych okolicznościach  mogą do Dyrektora Szkoły złożyć podanie  o przyjęcie dziecka do świetlicy szkolnej.

Szkoła w roku szkolnym 2021/2022 dysponuje dwoma oddziałami świetlicy:
– Uczniowie klas I oraz klasa II A  mają swoją świetlicę w sali 08 na poziomie -1 (koniec korytarza za szatniami).
– Dzieci z klasy II B, C, D oraz klas III i IV mają świetlicę na parterze sala 63 (przy stołówce).

Oddziały świetlicy szkolnej: Wyspa dzieciSłoneczna świetlica.

JAK ZAPISAĆ
KARTA ZAPISU