UBEZPIECZENIE NA ROK SZKOLNY 2021/2022

1. Składka na ubezpieczenie – 37 zł na ucznia. Zbiera skarbnik klasowy.

2. Po zebraniu od wszystkich zainteresowanych rodziców w klasie należy zrobić przelew na konto celowe Rady Rodziców tj. 32 1090 2053 0000 0001 4671 7182 z tytułem określającym: „klasa, cel, ilość dzieci wpłacających” np. „klasa 8 d, ubezpieczenie, 16 dzieci”

3. Po zrobieniu przelewu na konto RR niezwłocznie skarbnik powinien przekazać listę dzieci do sekretariatu szkoły. Lista powinna zawierać:
· nazwę klasy np. „klasa 8d”
· Nazwisko, Imię dziecka, które opłaciło składkę skarbnikowi tj. 37 zł (ułożone alfabetycznie po nazwisku).

4. Termin zakończenia zbiórki to 20 września – do końca tego dnia należy dokonać przelew na konto RR.

5. Warunki i informacje od ubezpieczyciela.

6. Zgłaszanie szkody.