Drużynowa Liga LA – IMS

Drużynowa Liga LA – IMS Dziewczęta

Z dumą informujemy, że 21 maja 2024 roku reprezentacja dziewcząt z naszej szkoły podjęła wyzwanie i wzięła udział w drużynowej lidze lekkoatletycznej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej, które odbyły się w Krakowie na Stadionie Lekkoatletycznym MOS Kraków – Wschód. Nasze zawodniczki startowały w różnych konkurencjach, takich jak skok w dal techniką naturalną, pchnięcie kulą, biegi na 100, 300 i 600 metrów oraz sztafeta 4×100 metrów.

Mimo silnej konkurencji w postaci szkół sportowych, nasz zespół zajął 7 miejsce spośród wszystkich startujących drużyn. To był dla nas wyjątkowy czas pełen emocji, sportowej rywalizacji i cennych doświadczeń. Gratulujemy wszystkim uczestniczkom za ich zaangażowanie, determinację i ducha walki.

Serdeczne podziękowania dla trenerów oraz wszystkich, którzy wspierali naszą drużynę. Mamy nadzieję, że zdobyte doświadczenie przyczyni się do przyszłych sukcesów sportowych naszych uczennic. Razem możemy osiągnąć wiele!

FOTORELACJA

VIDEORELACJA

#Sport #IgrzyskaMłodzieżySzkolnej #Lekkoatletyka #NaszaSzkoła

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

X