Akcja „Kraków w dobrym klimacie”

Nasza szkoła bierze udział w akcji „Kraków w dobrym klimacie”. W związku z uczestnictwem w wyżej wymienionej akcji na dzień 26.09 (poniedziałek) w godz. 10.00-10.30 zaplanowano odbiór elektrośmieci.
Akcja odbędzie się przed szkołą, gdzie rozłożony zostanie niewielki miejski namiot, a elektrobrygada MPO będzie zbierać elektroodpady (żarówki, baterie, płyty cd, małe agd i rtv itd.) oraz przekazywać uczniom w zamian rośliny.
Akcja ma mieć charakter edukacyjny. Uczniowie zainteresowani oddaniem odpadów w trakcie lekcji będą wychodzili przed szkołę z nauczycielem. Uczniowie, którzy rozpoczynają naukę później – przynoszą elektroodpady we własnym zakresie z rodzicem. Elektrobrygada dotrze do szkoły elektrycznym busem oraz dostawczym autem z kwiatami.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

X