Zakończenie Roku Szkolnego

Zakończenie Roku Szkolnego 2023/2024

Dnia 21 czerwca w Szkole Podstawowej nr 27 w Krakowie odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024. Wydarzenie podzielono na dwie części artystyczne: jedną dla klas 1-3 oraz drugą dla klas 4-8. Zarówno młodsi, jak i starsi uczniowie zaprezentowali wesołe występy pełne śpiewu i tańca, które wywołały uśmiechy na twarzach wszystkich zgromadzonych. Spektakularne przedstawienia, które zachwyciły widzów swoim profesjonalizmem i kreatywnością na długo pozostaną w pamięci.

Na zakończenie uroczystości odbyło się wręczenie kwiatów żegnanym nauczycielom, oraz dyrekcji, jako wyraz wdzięczności za trud i zaangażowanie w minionym roku szkolnym. Atmosfera była bardzo przyjemna, pełna radości i wzruszeń.

Dziękujemy wszystkim za ten wspaniały rok i życzymy udanych wakacji!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

X