„The Map Projekt”

„The Map Projekt”

Dzieci z klasy 2b realizowały grupowy projekt kartograficzny, w ramach którego rysowały mapę miasta z wakacyjnymi atrakcjami. Cały projekt był przygotowany w języku angielskim. Na mapie uwzględniły różnorodne miejsca, które mogą zainteresować turystów, takie jak parki, zoo, plaże, restauracje i inne popularne punkty miasta. Każda atrakcja była starannie oznaczona, a do mapy dołączono opisy, które również zostały napisane po angielsku. Projekt miał na celu nie tylko naukę umiejętności kartograficznych, ale także rozwijanie znajomości języka angielskiego i kreatywności w prezentowaniu informacji geograficznych.

Realizacja: Marta Kustra 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

X