Projekt FUTURE4ME!

ROK SZKOLNY 2022/2023

Podczas zajęć:

• klasy 8 b i 8 f poznali amerykański stan Floryda oraz turystyczne atrakcje miasta Orlando,
  • grali w grę planszowa As Fast as Lightning, w czasie której poznali zjawiska atmosferyczne oraz postać amerykańskiego naukowca Nikola Tesla,
  • korzystali z wersji anielskiej czasopisma National Geographic.

W ramach zajęć projektowych uczestnicy:

• poznali  świąteczne zwyczaje w Wielkiej Brytanii oraz wspólnie zaśpiewali piosenkę Jingle Bells,
  • wykonali piękne Christmas Cards, które ozdobiły salę 106 w naszej szkole.

Wpisując się w świąteczną atmosferę życzymy Merry Christmas everyone!

Na zajęciach obchodziliśmy:

Dzień Św. Walentego to radosne święto w USA, Kanadzie Australii i Wielkiej Brytanii.

Na zajęciach projektu Future4Me! uczniowie klasy 7a i 8b wykonali piękne Valentine  Cards, które ozdobiły tablicę w sali 106 .

Wszystkim przesyłamy życzenia Happy Valentine !

Realizując projekt:

W czerwcu 2023 odbył się w naszej szkole Europejski Dzień Języków Obcych i obejmował wiele konkursów z języka angielskiego. Tegorocznym tematem przewodnim EDJO była kultura Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej.

W czasie zajęć F4M! zostały przeprowadzone konkursy : piosenki angielskiej , wiedzy o USA , American Symbols , American Dream oraz konkurs plastyczny.

Wszystkie konkursy dostarczyły uczniom okazji do zdobycia wiedzy oraz wesołej zabawy.

ROK SZKOLNY 2023/2024

Święto Dziękczynienia to ważny dzień  w USA i Kanadzie. Uczniowie klasy 5b podczas zajęć F4M! poznali historię tego święta  i pomalowali komiksy.

Happy Thanksgiving  Day !

Klasa 5b poznała historie zamków polskich i angielskich na zajęciach F4M!

Uczniowie wykonali plakaty przedstawiające dowolny zamek i jego opis w języku angielskim.

Najciekawsze prace plastyczne ozdobiły salę języka angielskiego i można je zobaczyć w sali 106.