FUTURE4ME!

Od 1 września 2022 do 24 czerwca 2023 w Szkole Podstawowej nr 27 jest realizowany projekt Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Krakowa o nazwie FUTURE4ME!

Jest to krakowski program nauki języka angielskiego w szkołach podstawowych.

Zajęcia mają na celu zapoznanie uczniów z historią, literaturą i kulturą krajów angielskiego obszaru językowego oraz rozwijanie czterech podstawowych umiejętności językowych.

W zajęciach uczestniczy ponad 180 uczniów z wszystkich klas ósmych oraz trzech klas siódmych 7a,b,c. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu co daje uczestnikom projektu w sumie pięć godzin nauki języka angielskiego tygodniowo.

Koordynatorem projektu jest pani Elżbieta Chruścicka.

Realizacja…2022/2023

Realizacja…2023/2024