Poprawić atmosferę

Poprawić atmosferę – to projekt edukacyjny w którym uczestniczy aktywnie nasza szkoła. Skierowany on jest do małopolskich przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych. W ramach projektu podnosimy świadomość ekologiczną naszych dzieci między innymi z zakresu segregacji odpadów poprzez zabawę. Realizację finansuje Wojewódzki Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie.
W ramach projektu między innymi podnosimy świadomość ekologiczną dzieci z zakresu segregacji odpadów poprzez zabawę w „Kolorowe kubełki – Warsztaty dla dzieci z gospodarki odpadami”.