Piknik miejski dla mieszkańców Dzielnicy XI

Wydział Polityki Społecznej i Zdrowia uprzejmie informuje, iż zgodnie z dyspozycją Zastępcy Prezydenta Miasta Krakowa Pana Andrzeja Kuliga, w dniach 13-14.05.23 na terenie Parku Kurdwanowskiego, Urząd Miasta Krakowa zaplanował zorganizowanie wydarzenia o charakterze pikniku miejskiego dla mieszkańców Dzielnicy XI, w trakcie którego przewidziano szereg atrakcji dla dzieci czy też m.in. warsztaty ekologiczne i artystyczne.

W ramach imprezy, w 3 lokalizacjach na terenie Parku zaplanowano organizację mobilnych punktów konsultacyjnych, w których mieszkańcy będą mogli zgłosić swoje uwagi dotyczące realizowanej rewitalizacji Parku Kurdwanowskiego.

Punkty o których mowa, będą funkcjonowały w dniu 13 maja br. w godzinach 12.00-17.00 i 14 maja br. w godzinach 10.00-15.00

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

X