Fotobudka

Szanowni Rodzice i Drodzy Uczniowie!

Z ogromną radością informujemy, że 21 marca Mały Samorząd Uczniowski zorganizował niezwykłe wydarzenie – wiosenną fotobudkę dla uczniów klas I-III. To był dzień rozbrzmiewający radością i kolorami, podczas którego nasi najmłodsi uczniowie mieli okazję okazję sfotografować się.

Dzielimy się z Państwem uroczymi chwilami z tej przepełnionej radością inicjatywy. Klasy I-III przywitały wiosnę w niezwykle stylowy sposób, a rezultaty można podziwiać na załączonych zdjęciach. Uśmiech na twarzach naszych uczniów sprawił, że ten dzień zapisał się w ich sercach na długo.

Serdecznie dziękujemy Małemu Samorządowi Uczniowskiemu za inspirującą inicjatywę oraz naszym ukochanym uczniom za wspaniałą atmosferę podczas sesji fotograficznej. Wiosna nadeszła, a my cieszymy się z każdego momentu spędzonego wśród wyczekiwanych promieni słonecznych.

Pamiętajmy, że każdy dzień kryje w sobie niespodzianki, a nasza szkoła stara się dbać nie tylko o edukację, lecz także o radość i kreatywność, które są integralną częścią naszego życia.

Zapraszamy serdecznie do dalszej wspólnej podróży w świecie nauki, przygód i niespodzianek, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.