Dokumentacja

·Zał.1 Regulaminu Rady Rodziców – Protokół wyboru Rady Oddziałowej

·Zał.2 Regulaminu Rady Rodziców – Lista obecności

UWAGA!

Przed wypełnieniem wniosku proszę zapoznać się z Regulaminem Polityki Finansowej Rady Rodziców. Wnioski należy wypełniać na komputerze i w jednym egzemplarzu składać w sekretariacie szkoły.

·Wniosek – konto główne (Word)

·Wniosek – konto celowe (Word)

>>>>

FUNDUSZ WYCIECZKOWY

W ramach działalności Rady Rodziców SP27 w Krakowie został utworzony Fundusz Wycieczkowy (FW). Jego celem jest wsparcie materialne uczniów pochodzących z rodzin z trudnościami (w tym materialnymi) poprzez dopłaty do wyjazdów, wycieczek, zielonych i białych szkół. Środki finansowe pozyskiwane są przez Radę Rodziców z innego źródła niż składki na Fundusz Rady Rodziców.

·Regulamin Funduszu Wycieczkowego

·Wniosek FW (Word)