Akcja „Talenciaki”

Informujemy, że nasza szkoła bierze udział w akcji Lidla – Szkoły Pełne talentów, której celem jest wsparcie talentów Państwa dzieci i zmobilizowanie lokalnej społeczności do wsparcia działań szkoły.

Wystarczy zrobić zakupy w Lidlu, odebrać TALENCIAKI i w formie papierowej przekazać szkole (do specjalnych kartonów) lub zeskanować kod i przekazać punkty na konto szkoły. Karton do wrzucania talenciaków znajduje się przy okienku portierni.

Samodzielnie przez internet można przekazać kupon szkole wpisując kod z kuponu lub skanując go na stronie internetowej =>TUTAJ MOŻESZ PRZEKAZAĆ TALENCIAKI NASZEJ SZKOLE

Zapraszamy wszystkich do zabawy i wspierania akcji, dzięki której szkoła może pozyskać nagrody wspierające edukację i zabawę.

Akcja trwa od 5 września do 13 listopada 2022 roku.

Szczegóły kampanii tutaj.