Dzień Edukacji Narodowej

14 października – Dzień Edukacji Narodowej – święto nauczycieli, wychowawców i pedagogów. Powszechnie znany też jako Dzień Nauczyciela, to okazja do wyrażenia wdzięczności pedagogom, którzy prowadzili i prowadzą nas przez całą ścieżkę edukacji.

„Wykształcenie to dobro, którego
nic nie jest w stanie nas pozbawić.
W podziękowaniu, za trudną pracę
i wskazanie właściwej drogi,
życzymy dużo wytrwałości
i dalszych sukcesów zawodowych.”

Dnia 17 października 2022 r. w naszej szkole odbył się apel z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej. Wystąpili w nim uczniowie z klas 8 a, 8 c oraz 8 d. Wszyscy zgromadzeni bardzo licznie w sali gimnastycznej podziwiali występy kółka muzycznego oraz krótką scenkę z życia szkoły w wykonaniu naszych szkolnych aktorów.