W Dolince Kobylańskiej

19 maja uczniowie klasy 1a i 1c uczestniczyli w wycieczce do Dolinki Kobylańskiej zorganizowanej przez Oddział Krakowski Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Małopolskiego. Razem z przewodnikami dzieci poznały florę i faunę dolinki, miały okazję posłuchać śpiewu ptaków. Dowiedzieliśmy się ciekawostek na temat tego miejsca, a także przespacerować się szlakiem wzdłuż strumyka. Piękne, majowe kolory zieleni umilały nam pobyt na łonie natury. To był wspaniały czas! Przewodnicy rozbudzili zainteresowania dzieci, a także zachęcali do przyjaznej i odpowiedzialnej postawy człowieka wobec otaczającej go przyrody.