„Zima w szkole”

„Zima w szkole” – to coroczna akcja skierowana do uczniów szkół podstawowych, zamieszkałych na terenie Gminy Miejskiej Kraków.

W ramach akcji rokrocznie na terenie naszej szkoły odbywają się zajęcia dla chętnych uczniów z poszczególnych klas. Zajęcia realizowane są zarówno na terenie szkoły, jak i również poza nią, wykorzystując atuty miejskiej infrastruktury. Organizatorem wypoczynku jest dyrektor szkoły. Nad właściwą opieką wychowawczą oraz zapewnieniem bezpiecznych i higienicznych warunków wypoczynku czuwa nasza wykwalifikowana kadra.