„Zielona szkoła”

„Zielona szkoła” klasy 2 D w Sidzinie.
20 kwietnia, zaraz po wielkanocnej przerwie, wyruszyliśmy na „zieloną szkołę” do Domu Wczasów Dziecięcych w Sidzinie. Spędziliśmy tam niesamowite 3 dni, korzystając z uroków Beskidu Żywieckiego.
Czas upłynął nam na wędrówkach pobliskimi szklakami turystycznymi oraz zajęciach rekreacyjno-sportowych. Braliśmy też udział w ekologicznym warsztacie, podczas którego dzieci wykonały zabawki z siana. Wieczory obfitowały w atrakcje towarzyskie: dyskoteka, ognisko z pieczeniem kiełbasek,  pokaz mody. Był to intensywny czas, pełen dobrej zabawy.