Wakacje!

Drodzy uczniowie!

Po dziesięciu miesiącach wytężonej nauki nadszedł długo wyczekiwany przez Was czas zasłużonego odpoczynku – czas wakacji. Życzymy Wam, aby zbliżające się wakacje były dla Was czasem odpoczynku, radości i beztroski. Korzystajcie z każdego promyka słońca, cieszcie się każdą spadającą z nieba kroplą deszczu. Zachwycajcie się każdym rozkwitającym kwiatem i każdym zachodem słońca. Bawcie się wspaniale w leśnej głuszy, na złocistych plażach i w cieniu górskich szczytów. Niech wakacje będą spokojne, bezpieczne, zbierajcie siły na kolejny rok szkolny.

Cudownych wakacji!!

Fotorelacja klasy I-III