Światowy Dzień Ochrony Środowiska

Światowy Dzień Ochrony Środowiska

Jak co roku 5 czerwca świętowaliśmy  Światowy Dzień Ochrony Środowiska. Z tej właśnie okazji uczniowie klasy 1b i 2c wzięli udział w specjalnych zajęciach edukacyjnych. Zajęcia dla uczniów zaszczycił i poprowadził tym razem sam prezes zarządu WFOŚiGW w Krakowie, Kazimierz Koprowski, w towarzystwie swoich współpracowników. Pan prezes ciekawie opowiadał o ochronie przyrody, udzielił cennych wskazówek, zadawał pytania i uważnie słuchał odpowiedzi. Miłym zaskoczeniem naszych gości był fakt, że nasi uczniowie wiedzą jak dbać o środowisko naturalne, są Młodymi Przyjaciółmi Przyrody. Wyjątkowym gościem był Smokuś (maskotka tej instytucji), który wzbudził mnóstwo radości i sympatii. Smokuś wręczył dzieciom upominki oraz pozował do pięknych pamiątkowych zdjęć.

Anna Nowaczyk
Wychowawca 2c

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

X