Podsumowanie programu „Tańce w Krakowie”

Podsumowanie programu "Tańce w Krakowie"

Podsumowanie programu „Tańce w Krakowie”.
21.05.2022 w Hali Sportowej na osiedlu Wysokim w Krakowie odbył się Bajkowy Turniej Tańca o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta Krakowa Rafała Komarewicza w ramach podsumowania całorocznego programu dla klas pierwszych ,,Tańce w Krakowie’’. .
W turnieju tym brało udział sześćdziesięcioro uczniów naszej szkoły. Prowadzącą turniej była Iwona Pavlovic. Odbył się pokaz profesjonalnej pary tancerzy i trenerów z ,,Tańca z Gwiazdami’’ Marii Żudziewicz  i Jacka Jeschke, były tańce w parach oraz grupowe. Na koniec odbył się wspólny taniec dzieci z rodzicami. Dzieci miały duże wsparcie oraz aplauz ze strony swoich rodziców. Wszyscy uczestnicy dostali nagrody oraz medale natomiast nasza szkoła otrzymała puchar. Zdjęcia z turnieju dostępne są w poniższym linku:
Wszystkim gratulujemy i pozdrawiamy!