Projekt „Keep healthy”

11 kwietnia uczniowie klasy 2b naszej szkoły przekształcili się w prawdziwych ekspertów od zdrowego stylu życia. To wszystko dzięki projektowi „Keep healthy” realizowanemu w ramach lekcji języka angielskiego. Podczas projektu uczniowie mieli okazję utrwalić słownictwo i wyrażenia związane ze zdrowymi nawykami. Ponadto musieli w praktyczny sposób wykorzystać zdobytą wiedzę.

Każdy uczestnik projektu miał za zadanie stworzyć własną skrzynkę „Healthy habits”. W skrzynce należało przedstawić swoje zdrowe nawyki i sposoby dbania o siebie. Dzieci z pełnym zaangażowaniem i entuzjazmem podchodziły do realizacji swoich pomysłów, co zaowocowało przepięknymi i kreatywnymi projektami. Skrzynki wypełniły się bardzo szybko kolorowymi ilustracjami, rysunkami i opisami.

Realizacja: Marta Kustra