„Lato w szkole”

„Lato w szkole” – to coroczna akcja skierowana do uczniów szkół podstawowych, zamieszkałych na terenie Gminy Miejskiej Kraków.
W ramach akcji rokrocznie na terenie naszej szkoły odbywają się zajęcia w blokach dwutygodniowych dla uczniów z różnych klas. Zajęcia sportowo-rekreacyjne są przeprowadzane na terenie szkoły, jak i również poza nią, korzystając z atutów miejskiej infrastruktury.

Organizatorem wypoczynku jest dyrektor szkoły, a nad właściwą opieką wychowawczą oraz zapewnieniem bezpiecznych i higienicznych warunków wypoczynku czuwa nasza wykwalifikowana kadra.