„Lato w szkole”

Szanowni Państwo!
Od 27 czerwca w naszej szkole jest realizowana akcja „Lato w szkole„. Głównym założeniem akcji „Lato w szkole” jest zapewnienie uczniom pozostającym w mieście w czasie wakacji opieki połączonej z atrakcyjną ofertą pożytecznego i atrakcyjnego spędzenia czasu wolnego. W tym roku postawiliśmy na integrację, zabawę, ruch i wszelako pojętą aktywność fizyczną.
Zaplanowaliśmy szereg wycieczek i wyjść edukacyjne oraz zajęć na świeżym powietrzu. Do dyspozycji dzieci były również obiekty szkolne tj.: sale i boiska szkolne oraz plac zabaw. Pobyt w szkole urozmaicaliśmy różnorodnymi zajęciami zorganizowanymi. Akcja przeznaczona była dla uczniów szkół podstawowych, zamieszkałych na terenie Gminy Miejskiej Kraków.
Niewątpliwie czas spędzony z nami był dla dzieci ciekawy i atrakcyjny.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

OK
X