Kręgle

12 grudnia 2023 r. odbył się wyjazd na kręgle do Zajazdu wielickiego w Wieliczce. Wycieczkę zorganizowali sobie sami uczniowie z klasy 6d w ramach mikołajek klasowych. Oprócz propagowania różnych form rekreacji i wypoczynku, wzbogacania zainteresowań uczniów ciekawą i nietypową dyscypliną sportu, integracji środowiska klasowego poprzez zacieśnianie relacji koleżeńskich posililiśmy się pyszną pizzą.  Współzawodnictwo na torze przebiegało z w bardzo miłej atmosferze i wiązało się ze świetną zabawą.

Czas na kręgielni minął bardzo szybko i był wspaniałą rozrywką dla wszystkich uczestników. Gra okazała się niezwykle wciągająca i dostarczyła dzieciom wielu niezapomnianych wrażeń i emocji.