Jesienna Kampania Rowerowa

„Jesienna kampania rowerowa” to coroczna akcja organizowana wspólnie ze szkołami biorącymi udział w projekcie „STARS – Rowerem do szkoły”.

Zasady akcji zostały przyjęte na podstawie akcji „Rowerowy maj 2021”. Każde dziecko, które przyjedzie do szkoły na rowerze, hulajnodze, wrotkach, rolkach czy deskorolce w czasie trwania akcji otrzymuje punkt. Uczniowie z największą liczbą punktów (w skali Krakowa) otrzymają nagrody. Do akcji, na tych samych zasadach, mogą się też włączyć nauczyciele i pracownicy szkół.

Dla najlepszych uczniów i nauczycieli przygotowano prawie 3 tys. nagród w postaci otwartych biletów do kina (dla uczniów) i voucherów do dyskontu (dla nauczycieli).

Akcja potrwa do 22 października. Liczymy na bardzo aktywną jesień!