Igrzyska Młodzieży Szkolnej Krakowa

🏆🥇 6 marca 2024 roku w hali sportowej Com-Com Zone Szkoła Podstawowa nr 27 zatriumfowała w Mistrzostwach Młodzieży Szkolnej Krakowa! 🥇🏆

Niesamowite wieści napływają z boisk! Drużyna chłopców i dziewcząt ze Szkoły Podstawowej nr 27 osiągnęły szczyt swoich możliwości, zdobywając złote medale na Mistrzostwach Młodzieży Szkolnej Krakowa!

Pod opieką trenerów – pani Elżbiety Kaltenberg dla drużyny dziewcząt i pana Sławomira Świdra dla drużyny chłopców – uczniowie wykazali się niezwykłą determinacją, umiejętnościami i współpracą zespołową.

To zwycięstwo jest owocem ciężkiej pracy, poświęcenia i nieustającego wysiłku trenerów oraz każdego członka drużyny. Ich zaangażowanie i pasja zapewniły niezapomniane chwile na boiskach Krakowa oraz zasłużone miejsce na podium.

Jeszcze raz gorące gratulacje i podziękowania dla trenerów za ich nieocenione wsparcie, podczas prowadzenia młodych talentów na drodze do zwycięstwa! 🎉🌟 oraz dla zawodników i zawodniczek poszczególnych reprezentacji dziewcząt i chłopców Szkoły Podstawowej nr 27 za wybitny sukces.