GOMAR Szkolna Liga Koszykówki

🏀🎉 Sukces naszej szkoły w rozgrywkach Szkolnej Ligi Koszykówki Gomar! 🎉🏀

Jesteśmy dumni z naszej drużyny koszykarskiej ze Szkoły Podstawowej nr 27, która odniosła spektakularny sukces w niedawno zakończonych rozgrywkach Ligi Koszykówki Gomar! Nasza drużyna walczyła dzielnie na parkiecie Szkoły Podstawowej nr 29 w Krakowie i zaprezentowała niezwykłą determinację oraz umiejętności.

Nasze zawodniczki zmierzyły się z rywalami z SP41, SP100 oraz gospodarzami turnieju – SP29 i z dumą ogłaszamy, że odnieśliśmy zwycięstwo w każdym pojedynku! 💪🏆

Oto wyniki naszych meczów w grupie 3:

• SP-27 vs SP-41: 59-18
  • SP-27 vs SP-100: 44-19
  • SP-27 vs SP-29: 49-17

Chcielibyśmy podziękować wszystkim naszym zawodnikom za ciężką pracę, zaangażowanie oraz za reprezentowanie naszej szkoły w tak fantastyczny sposób! Gratulujemy również wszystkim drużynom, które wzięły udział w rozgrywkach, za wspaniałą rywalizację i fair play.

Dziękujemy także wszystkim nauczycielom, rodzicom i kibicom, którzy wspierali naszą drużynę na każdym kroku, a przede wszystkim pani Dyrektor naszej szkoły Elżbiecie Kaltenberg za doskonałe przygotowanie naszej reprezentacji. Wasze wsparcie było nieocenione!

Jesteśmy pełni radości z tego osiągnięcia i już nie możemy doczekać się kolejnych wyzwań na boisku! 💥🏀 #GoTeam27 #LigaKoszykówkiGomar #SukcesSzkoły