Dzie艅 sportu

馃摙 Podsumowanie Dnia Sportu w Szkole Podstawowej nr 27! 馃弲

Drodzy Uczniowie i Rodzice,

Z wielk膮 rado艣ci膮 pragniemy podzieli膰 si臋 wspania艂ymi wspomnieniami z Dnia Sportu, kt贸ry odby艂 si臋 19 czerwca na terenie naszej szko艂y. W wydarzeniu wzi臋li udzia艂 uczniowie klas 4-8, a ca艂o艣膰 przebieg艂a w atmosferze rado艣ci, zdrowej rywalizacji i wsp贸lnej zabawy.

Przebieg dnia:

馃敼 Rozgrzewka: Ca艂y dzie艅 rozpocz膮艂 si臋 energiczn膮 rozgrzewk膮, kt贸r膮 poprowadzili nasi nauczyciele wychowania fizycznego. Uczniowie z zapa艂em wzi臋li udzia艂, przygotowuj膮c si臋 do nadchodz膮cych konkurencji.

馃敼 Zawody sportowe: Uczniowie rywalizowali w r贸偶nych dyscyplinach, takich jak pi艂ka no偶na, koszyk贸wka i siatk贸wka. Wszyscy pokazali wielkie zaanga偶owanie i ducha sportowej walki.

馃敼 Biegi i skoki: Emocji dostarczy艂y biegi na r贸偶nych dystansach, skok w dal oraz rzut pi艂eczk膮 palantow膮. Uczestnicy dali z siebie wszystko, a doping kibic贸w dodawa艂 im si艂.

Tegoroczny dzie艅 sportu na pewno na d艂ugo pozostanie w pami臋ci wszystkich uczestnik贸w, a my zach臋camy do udzia艂u w latach kolejnych.

FOTORELACJA