Centrum Aktywnego Wypoczynku

Wycieczka do Centrum Aktywnego Wypoczynku w Borku koło Bochni

08 czerwca 2022 klasa 1 b miło spędziła czas na niepowtarzalnej podróży solnym szlakiem, którym w średniowieczu podążali kupcy transportując sól.
Dzieci poznały fascynującą historię i przeżyły pełną przygód wyprawę w poszukiwaniu zaginionych skarbów. Odkrywały tajemnice dawnych rzemiosł, szukały właściwej drogi w labiryncie podziemnych korytarzy, rozwiązali zagadkę Zbója Szyca. Przekonali się co znaczy współdziałanie i poznali jego siłę przygotowując dalekomorską wyprawę.  Na zakończenie wszystkie dzieci otrzymały rodzinną tematyczną grę planszową, którą zabrały do domów.