„…święty Mikołaj zbliża się, już słychać dzwonki sań…”

Jak co roku, w ten wyjątkowy dzień-6 grudnia uczennice i uczniowie klas 1-3 wypatrywali świętego Mikołaja. Szczególny gość nie zawiódł i tym razem. Przybył na spotkanie, przynosząc wiele radości i niezapomnianych przeżyć.

Dzieci z klas 1-3 wzięły udział w spotkaniu z Mikołajem. Przygotowały z tej okazji wiersze, piosenki, kolędy na dzwonkach i utwory na instrumenty perkusyjne. Zaprezentowały różnorodne talenty, wyrażając swą radość. Nasz gość docenił wszystkie starania i obdarował każdą klasę paczką słodkich upominków. W salach lekcyjnych na uczennice i uczniów czekały także inne prezenty i niespodzianki.

Mikołajki już za nami, ale nasz święty obiecał, że przybędzie także za rok. Trzymamy za słowo!

Dziękujemy Radzie Rodziców, ks. Januszowi i członkom Małego Samorządu Uczniowskiego za pomoc w zorganizowaniu mikołajek.