Warsztaty czekoladowe

W piątek 8 grudnia 2023 r. uczniowie klasy 2d byli na warsztatach czekoladowych w Manufakturze Czekolady na ulicy Wielickiej 1 w Krakowie. Na początku warsztatów każdy ubierał fartuszek oraz rękawiczki. Następnie dzieci robiły pralinki z czekolady, które  ozdabiały kokosem i rozmaitymi posypkami. Ozdabiały także czekoladą lizaki czekoladowe oraz  płatki ryżowe. Każdy mógł próbować nieograniczoną ilość czekolady. Na zakończenie uczniowie pakowali swoje wyroby czekoladowe do ozdobnych, świątecznych pudełek. Wszystkim młodym cukiernikom dopisywały wyśmienite humoru.