Rajd po fach

W dniu 16 listopada 2023 r. nasi uczniowie z klas ósmych odwiedzili Zespół Szkół Elektrycznych nr 1 im. Powstańców Śląskich w Krakowie w ramach programu Rajd po fach. W czasie warsztatów uczniowie poznali specyfikę takich zawodów jak: technik informatyk, technik programista, technik elektronik, technik odnawialnych źródeł energii, technik automatyk. Uczniowie mieli okazję zobaczyć sale informatyczne oraz wyposażenie klasopracowni. Ponadto poznali nauczycieli pracujących w ZSE nr 1 w Krakowie, którzy z wielką pasją opowiadali o zawodach.  Uczniowie po warsztatach stwierdzili, że będą próbowali dostać się do ZSE nr 1, ponieważ szkoła ta zrobiła na nich bardzo dobre wrażenie.

Bardzo dziękujemy pracownikom ZSE nr 1 za miłe przyjęcie.