Rubinowy Jubileusz

Uroczystości Czterdziestolecia Szkoły Podstawowej nr 27 w Krakowie.

W tym roku szkolnym po raz czterdziesty powitaliśmy w progach naszej szkoły uczniów, którzy rozpoczęli kolejny etap nauki.

Z wielką radością informujemy, że obchody Jubileuszu 40-lecia istnienia Szkoły Podstawowej nr 27 im. Marii Konopnickiej w Krakowie zostały objęte honorowym patronatem Pana Prezydenta Miasta Krakowa profesora Jacka Majchrowskiego, który wystosował z tej okazji list do Pani Dyrektor Elżbiety Kaltenberg oraz całej społeczności szkolnej. Załączamy list Pana Prezydenta, aby wszyscy mogli się z nim zapoznać.

Jednocześnie powiadamiamy społeczność szkoły, że uroczystości jubileuszowe odbędą się w piątek 13 października 2023 roku w budynku naszej placówki od godziny 9.00.

Dobrze jest uświadomić sobie, że wszyscy bez wyjątku jesteśmy w jednej klasie, w której ponadczasowym Profesorem jest Historia, nasza wspólna , czterdziestoletnia historia. Uczymy się, pamiętając doświadczenia wszystkich uczniów, byłych i obecnych. Dobrze rozumiemy wszystko to, co nam się tutaj, w naszej szkole, przydarzyło – i przydarzy. To 40 lat codziennych problemów, odwaga stawiania im czoła, umiejętność akceptacji tego, co niesie los, rozumienia głęboko sensu naszych doświadczeń. Dobrze powspominać sukcesy dawne i cieszyć się z obecnych.

Bądźcie w tym okresie z nami, wspierając nas w wielu aktualnych i przyszłych przedsięwzięciach!