Odkrywamy Małopolskę – Energylandia

W związku z przystąpieniem naszej szkoły do projektu pn. Odkrywamy Małopolskę kilka klas z naszej szkoły uczestniczyło w wyjeździe do Energylandii. Taki wyjazd zaliczyła między innymi klasa 6b w dniu 30 listopada. Chociaż było zimno i wietrznie wszyscy się fantastycznie bawili. Korzystaliśmy niezliczoną ilość razy ze wszystkich atrakcji,  odwiedziliśmy Królestwo św. Mikołaja, uczestniczyliśmy w pokazie teatralnym. Wieczorem podziwialiśmy pięknie oświetloną  Energylandię oraz laliśmy wosk, bo to przecież były Andrzejki. Zmęczeni, ale bardzo zadowoleni wróciliśmy w godzinach wieczornych do domu.

Fotorelacja:

Zabawy prosto z Energylandii. Uczniowie klas siódmych w akcji!