KREDKOBRANIE – zbiórka kredek i pisaków

KREDKOBRANIE to ogólnopolska akcja charytatywna, której celem jest wsparcie naszych najmłodszych rodaków mieszkających na terenach dawnej Rzeczypospolitej.
Zbierane podczas akcji przybory szkolne, materiały plastyczne oraz nowe egzemplarze lektur szkolnych trafiają do polskich rodzin i ośrodków edukacyjnych na Litwie, Białorusi i Ukrainie.
Cel zbiórki jest niezmienny jak co roku — uśmiech na twarzach najmłodszych.
Wierzymy, że z Waszą pomocą uda się to zrealizować!

Zapraszamy do udziału w zbiórce. We wtorek i środę (5/6 października) na korytarzu na długich przerwach (12.25-12.45 oraz 13.30-13.45). Szukajcie naszych wolontariuszy, którym będziecie mogli oddać przyniesione materiały, Zbieramy: kredki, pisaki, zeszyty, lektury, farby, plastelina.

Liczymy na Was!
Dziękujemy! 🙂