Zajęcia z akrobatyki

Ponieważ lubimy wracać w miejsca, gdzie spotkało nas coś dobrego. W miejsca, których wspomnienie wywołuje uśmiech na naszych twarzach.   Uczniowie klasy 6d niemalże jednogłośnie zaproponowali, by  ponownie odwiedzić Park Trampolin GOjump tym razem w wersji z GoAir.

Tak też się stało, dnia 13.11.2023r. o godzinie 9.00 wyruszyliśmy spod naszej szkoły w kierunku siedziby GOJump & GOAir przy ul. Sikorki 23 w Krakowie. Po dotarciu na miejsce i załatwieniu wszystkich formalności, uczniowie przebrali się w stroje sportowe, założyli antypoślizgowe skarpety i stawili się na zbiórce z trenerem. Trener bardzo sprawnie zapoznał wszystkich z regulaminem i zasadami obowiązującymi w Parku Trampolin. Następnie przyszedł czas na rozgrzewkę pod jego czujnym okiem.

Uczniowie z dużym entuzjazmem wzięli udział w akrobatycznych ćwiczeniach metodycznych, zabawach i konkursach przygotowanych przez trenera. By podołać niektórym zadaniom, konieczna była współpraca całej klasy lub grupy, a w innych grach nie zabrakło sportowej rywalizacji. Trener przez cały czas dbał o świetną atmosferę i uśmiechy na buziach dzieci. Uczniowie wspaniale bawili się korzystając z licznych atrakcji GoJump – ćwiczyli równowagę, wytrzymałość w basenie z gąbkami, a gibkość na trampolinach. Nie zabrakło pojedynków na piankowe miecze na równoważni, huśtania się na linach, a także skoków z wieży na dmuchaną poduchę. Wszelkie przeszkody uczniowie próbowali pokonać jak najszybciej, ale i najefektowniej jak tylko potrafili.

Czas zabawy w odczuciu większości uczestników zbyt szybko dobiegł końca i wyruszyliśmy w drogę powrotną do szkoły. Zachęcamy również inne klasy do tego typu aktywności.