Talenciaki

Serdecznie zapraszamy do udziału w trzeciej edycji projektu „Szkoły pełne Talentów 3”
organizowanej przez sieć sklepów Lidl, w której już po raz kolejny bierze udział nasza szkoła.
Akcja trwa od 2 września do 31 października 2024r.
Aby wziąć udział w Akcji należy zrobić zakupy w sklepie Lidl, odebrać Talenciaki i przekazać je naszej szkole.
Są trzy sposoby przekazania:

1. Fizycznie – wrzucić Talenciaki do specjalnie oznakowanego pudełka, które znajduje się przy
    portierni w naszej szkole.
  2. Na telefonie – zeskanowad kod QR z Talenciaka i wybrad naszą szkołę.
  3. Na komputerze – na stronie lidl.pl/szkoły, wybrać naszą szkołę, przepisać lub zeskanować kod
    Talenciaka.
    Szkoła wymieni Talenciaki na sprzęt sportowy i akcesoria papiernicze, z których będą korzystać uczniowie
    naszej szkoły.
    Gorąco prosimy o wsparcie. Czekamy na każdy Talenciak.

Koordynatorzy akcji:
    Grzegorzek Monika