Świąteczna atmosfera!

Myślimy, że już u każdego z Was panuje ciepła i świąteczna atmosfera. Nasi uczniowie również mogli poczuć jej smak w czasie grudniowych warsztatów!

We wtorek 14 grudnia 2021r uczniowie klasy 3d uczestniczyli w warsztatach pieczenia pierników w naszej szkole. Wszyscy uczniowie otrzymali fartuszki, ochronne czapeczki, wałki, foremki i przystąpili z uśmiechem na ustach po krótkiej instrukcji do robienia z ciasta pierników. Upieczone pierniczki uczniowie zapakowali do ozdobionych świątecznie pudełek i zanieśli do domu.