Piknik Rodzinny w Szkole Podstawowej nr 27

Szanowni Rodzice i drogie Dzieci!

Zapraszamy Was na Piknik Rodzinny, który odbędzie się już w najbliższą sobotę tj. 4 września w godzinach 9.00-12.30, na terenach Szkoły Podstawowej nr 27 przy ul. Podedworze 16 w Krakowie.

Ponadto impreza ta jest corocznie częścią IX Pikniku Rodzinnego na Piaskach Nowych, a w programie przewidziane są różnorodne konkurencje sportowe. Każdorazowo po wykonaniu poszczególnych zadań, dzieci otrzymają pieczątki. A następnie będą mogły wziąć udział w losowaniu ciekawych nagród (jedyny warunek to wrzucić karteczkę z 10 pieczątkami do specjalnego pudełka).

Atrakcje dodatkowe

Zaplanowano również: malowanie twarzy, bańki mydlane, zabawy z chustą Klanza, zabawy z animatorem (mini sumo, podwójne spodnie, przeciąganie liny), warsztaty z pierwszej pomocy, turniej szachowy z nagrodami zorganizowany przez Klub Szachowy „Dwie Wieże” Kraków.

Turniej szachowy

Zgłoszenia do wyżej wymienionego turnieju przesyłamy wyłącznie drogą elektroniczną. Adres: szachy@dwiewieze.krakow.pl do dnia 03.09.2021 r. i umieszczamy w nim imię i nazwisko gracza, rok urodzenia, kategorię szachową (jeżeli się posiada dodatkowo).
Ponadto rozgrywki szachowe będą przeprowadzone w naszej sali gimnastycznej, a szczegółowe informacje na temat turnieju znajdują się w załączniku do zaproszenia wysłanego do Państwa w wiadomości.

Losowanie nagród

Jeżeli chodzi o losowanie nagród za udział w konkurencjach sportowych oraz nagradzanie zwycięzców turnieju szachowego przewidziano na godzinę 12.00

Uczestnictwo w pikniku

WAŻNĄ INFORMACJĄ JEST RÓWNIEŻ TO, ŻE: DZIECI UCZESTNICZĄ W PIKNIKU WYŁĄCZNIE POD OPIEKĄ SWOICH RODZICÓW.

IX Pikniku Rodzinnego na Piaskach Nowych

Następnie dalsza część IX Pikniku Rodzinnego będzie miała miejsce na terenach zielonych przy ulicy Podedworze, a w programie znajduje się:
14.00 – Spotkanie z poezją Dariusza Fijałkowskiego Tak to ze scyńsciem bywo…,
15.00 – Pokaz iluzji scenicznej w wykonaniu Damiana Kościa,
16.00 – Koncert dla dzieci w wykonaniu Wesołych Szczurków
17.00 – Konkursy dla rodzin,
18.00 – Przedstawienie plenerowe Teatru Nikoli,
19.00 – Koncert Adrianny Dijuk z zespołem.

Podsumowując zapraszamy Was wszystkich na wyjątkowy Piknik Rodzinny, nie zapomnijcie zabrać ze sobą uśmiechu oraz wspaniałej pogody.
Dyrekcja i Grono Pedagogiczne SP 27

FOTORELACJA