Odkrywamy Małopolskę

Nasza szkoła przystąpiła do  projektu pn. „Odkrywamy Małopolskę”. Realizacja projektu wsparcia turystyki szkolnej w 2021 r., odbywa się przy wsparciu  finansowym Województwa Małopolskiego.

„Odkrywamy Małopolskę” stanowi element wsparcia odbudowy rynku turystyki szkolnej poprzez stymulację popytu na turystykę zorganizowaną dla dzieci i młodzieży.

Celem projektu jest organizacja regionalnych wycieczek dydaktycznych, z elementami krajoznawstwa i rekreacji, dla uczniów małopolskich szkół podstawowych.

Organizacja wycieczek odbywa się do różnych miejsc na terenie Małopolski za pośrednictwem biur podróży.