Gospodarstwo agroturystyczne

Wycieczka uczniów klasy 1 c i 2 d do gospodarstwa agroturystycznego w Czasławiu

28 września 2023 r. uczniowie  klasy 1c i 2d byli na wycieczce „Kartofel, ziemniak, grul w jednym koszyku”. Udali się do gospodarstwa agroturystycznego „Zaczarowane Wzgórze”  w Czasławiu. Uczniowie bardzo miło spędzili czas z uśmiechem na twarzy. Bawili się na placu zabaw na świeżym powietrzu. Huśtali się na huśtawkach, grali w piłkę. Skakali na trampolinie, biegali, pokonywali przeszkody w blasku słońca. Wszyscy brali udział w wyścigach, zawodach sportowych  z wykorzystaniem ziemniaków. Karmili zwierzęta hodowlane w mini ZOO. Doili krowę. Jeździli na koniach. Podziwiali przepiękne widoki Czasławia. Degustowali rozmaite potrawy wykonane z ziemniaków. Wszyscy wrócili z wycieczki bardzo zadowoleni.