Gość Specjalny

Adrianna Kąkol

Wyjątkowe spotkanie z mistrzynią i jej trenerem!

W naszej szkole odbyło się wyjątkowe spotkanie z niezwykle utalentowaną i utytułowaną sportsmenką – Adrianą Kąkol, krakowianką i mistrzynią w kajakarstwie.

Pani Adrianna jest wielokrotną medalistką Mistrzostw Europy i Mistrzostw Świata, a także uczestniczką Igrzysk Olimpijskich w Paryżu, gdzie w wyścigu K4 na 500 m zdobyła czwarte miejsce, co jest ogromnym sukcesem na arenie międzynarodowej.

Na spotkaniu Adriannie towarzyszył jej trener, który od wielu lat wspiera ją w rozwoju kariery sportowej. Dzięki swojemu doświadczeniu i wiedzy przyczynił się do licznych sukcesów Pani Adrianny. Trener podzielił się z uczniami swoimi spostrzeżeniami na temat procesu treningowego, dyscypliny oraz wyzwań, z jakimi mierzą się sportowcy na najwyższym poziomie. Jego obecność była świetną okazją do poznania, jak ważna w sporcie jest współpraca zawodnika z trenerem.

Podczas spotkania uczniowie mieli okazję dowiedzieć się, jak wygląda życie profesjonalnej sportsmenki, poznać jej drogę do sukcesów oraz usłyszeć o trudnościach, jakie napotykała w trakcie swojej kariery.

Zarówno Pani Adrianna, jak i jej trener, podzielili się również swoimi planami na przyszłość oraz odpowiedzieli na liczne pytania uczniów, które dotyczyły zarówno sportowej pasji, jak i życia prywatnego.

To spotkanie było dla naszych uczniów nie tylko inspiracją, ale także okazją do zdobycia cennych wskazówek dotyczących rozwijania swoich talentów i wytrwałości w dążeniu do realizacji marzeń. Jesteśmy dumni, że mogliśmy gościć tak wyjątkowe osoby w murach naszej szkoły!

Dziękujemy za wizytę i życzymy Pani Adriannie i jej trenerowi kolejnych sukcesów na arenie międzynarodowej!

FOTORELACJA