„Dzień świątecznego sweterka”

W tym roku w naszej szkole w dniu Świętego Mikołaja ( 6 grudnia ) odbył się „Dzień świątecznego sweterka” który przyniósł wszystkim wiele radości. Korytarze szkolne wypełniły się uśmiechniętymi uczniami w pięknych, ciekawych świątecznych ubiorach i czerwonych czapeczkach –  panowała magiczna atmosfera. W akcję przyłączyli się także nauczyciele i pracownicy szkoły. Była świetna zabawa, wspólna integracja i pamiątkowe zdjęcia. Był to bardzo miły i przyjemny dzień który wprowadził nas w atmosferę zbliżających się świąt.
DO ZOBACZENIA ZA ROK !!!