Akademia Wielkanocna

W Wielką Środę 5 kwietnia odbyła się w naszej szkole akademia wielkanocna. Wybrani uczniowie (z klas: 1,2,4 i 5) wraz z katechetami (ks. Januszem i p. Sylwestrem) przygotowali specjalne wydanie wiadomości uwzględniające najważniejsze wydarzenia Wielkiego Tygodnia. Z zapartym tchem wysłuchaliśmy relacji Marii Magdaleny i św. Piotra – świadków życia i zmartwychwstania Jezusa, dowiedzieliśmy się jakie wydarzenia czekają na nas w te dni w kościele oraz co powinno się znaleźć na wielkanocnym stole. Nie zabrakło również akcentu muzycznego – wydarzenie uświetnił chór stworzony specjalnie na tę okazję.
Wszystkim uczestnikom tego wydarzenia serdecznie dziękujemy.

Galeria