Talenciaki

Uwaga!!! Uwaga!!!
Serdecznie zapraszamy do udziału w drugiej edycji projektu Szkoły pełne Talentów organizowanej przez sieć sklepów Lidl, w której już po raz drugi bierzemy udział.

Akcja trwa od 5 września do 5 listopada 2023r
Aby wziąć udział w Akcji należy zrobić zakupy w sklepie Lidl, odebrać Talenciaki i przekazać je naszej szkole.

Są trzy sposoby przekazania:
1. Fizycznie -wrzucić Talenciaki do specjalnie oznakowanego pudełka, które znajduje się przy portierni w naszej szkole.
2. Na telefonie: zeskanować kod QR z Talenciaka i wybrać naszą szkołę.
3. Na komputerze: wejść na stronę lidl.pl/szkoły, wybrać naszą szkołę – przepisać lub zeskanować kod Talenciaka.

Szkoła zamieni Talenciaki na sprzęt sportowy i akcesoria papiernicze, z których będą korzystać uczniowie naszej szkoły.

Gorąco prosimy o wsparcie.
Czekamy na każdy Talenciak